Jubileuszowe X Targi Pracy

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu odbywała się dziś jubileuszowa, dziesiąta edycja Powiatowych Targów Pracy. Impreza zgromadziła około 40 wystawców, firmy i instytucji z różnych sektorów gospodarki. Inauguracji wydarzenia dokonał Piotr Polak – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Olkuszu. W otwarciu targów uczestniczył Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk.

Licznie przybyli uczestnicy targów mogli zapoznać się z bogatą ofertą pracy, skierowaną nie tylko do doświadczonych pracowników, ale także do osób dopiero wchodzących na rynek. Wśród branż reprezentowanych na targach znalazły się między innymi sektory: budowlany, przemysłowy, gastronomiczno-hotelarski, usługowy oraz służby mundurowe. Wydarzenie stanowiło więc doskonałą okazję do bezpośrednich rozmów z pracodawcami oraz uzyskania szczegółowych informacji o ofertach pracy.

Targi Pracy w Olkuszu to nie tylko możliwość znalezienia zatrudnienia. To także szansa na skorzystanie z fachowej porady. Uczestnicy mieli dostęp do konsultacji z doradcami zawodowymi z Powiatowego Urzędu Pracy, jak i przedstawicielami Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Inspekcji Pracy, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości. Dzięki temu mogli nie tylko znaleźć pracę, ale także uzyskać wsparcie w planowaniu kariery czy rozwoju własnej działalności.

Organizatorem X Targów Pracy był Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Olkuski.


 

 


Drukuj